Emanuel Pryl
Kubistický motiv
Id: 324906
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené původní olištování
zobrazeno: 2211x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 300 Kč