Emanuela Šedivá
Hyacinty
Id: 41302
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2098x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 106 Kč