Emerich Fechter
Konvolut dvou kusů
Id: 149901
olej/dřevo, rozměr každého 31,5 x 23,5 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování
zobrazeno: 1931x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč