Emil Artur Pitterman - Longen
Kytice
Id: 258702
olej/lepenka, rozměr 58 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací 1914, oděrky na novodobém rámování, v horní části prasklá lepenka, stav viz foto
zobrazeno: 4596x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč