Emil Artur Pitterman - Longen
Na poli
Id: 135021
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2448x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 50