Emil Artur Pitterman - Longen
Piják
Id: 265105
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 38 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 12268x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 78