Emil Artur Pitterman - Longen
Sv. Mikuláš
Id: 388805
olej/karton, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, karton zvlněný
zobrazeno: 2556x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 79