Emil Cimbura
Výlet
Id: 92604
kombinovaná technika/papír, velikost malby 63 x 62 cm, signováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1914x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč