Emil Czech
Rozkvetlá zahrada
Id: 1233
olej/karton, rozměr 48 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 4442x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč