Emil Filla
Akt
Id: 210209
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po
zobrazeno: 2275x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 57