Emil Filla
Akt v křesle
Id: 1330
tuš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně razítko - původem z restituce NG, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4105x
Vyvolávací cena:
29 000 Kč
29 000 Kč
27.8.2014, 21:20:00
14.8.2014 | 16:57 | 29 000 Kč |