Emil Filla
Boje zápasy
Id: 1502402
suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34 cm, signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3241x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč