Emil Filla
Čtenářka
Id: 141515
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34 cm, signováno v kameni i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2816x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč