Emil Filla
Hérakles vítěz
Id: 187901
lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole číslováno 42/306, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky
zobrazeno: 1663x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč