Emil Filla
Hlava
Id: 248003
bronzový odlitek, výška odlitku cca 43,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně razítko litce Karel Barták viz foto, socha se nachází na dřevěném podstavci, stav viz foto
zobrazeno: 11051x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 62