Emil Filla
Hlava
Id: 261710
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a datováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře samostatná kresba tuží/papír, rozměr 6,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, na zadní straně přiložena fotografie Karla Chaby
zobrazeno: 4821x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
76 500 Kč