Emil Filla
Hlava
Id: 349803
patinovaná sádra, celková výška plastiky včetně sádrového podstavce 38 cm, značeno a datováno ve spodní části hlavy, na povrchu drobné oděrky a otěry, stav viz foto
zobrazeno: 3262x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč