Emil Filla
Hlava
Id: 476209
bronzová patinovaná plastika na mramorovém podstavci, rozměr s podstavcem 33 cm, bez podstavce 29 cm, značeno a datováno na pravé straně, značeno litcem na zadní straně, pozdější odlitek
zobrazeno: 1016x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
61 000 Kč