Emil Filla
Kletečná
Id: 362302
tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 70 cm, značeno a popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2550x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
60 000 Kč