Emil Filla
Kubistická hudebnice
Id: 375010
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1522x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč