Emil Filla
Kubistická žena v křesle
Id: 328302
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3625x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49