Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 449414
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 576x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč