Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 113912
kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 6940x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
127 000 Kč
Příhozy: 119