Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 282303
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8424x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 001 Kč
Příhozy: 65