Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 408705
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 2á x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1933x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 52