Emil Filla
Kubistický akt
Id: 462807
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 79 cm, rozměr bez podstavce 72 x 12 x 13,5 cm, pozdější odlitek, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně značeno litcem
zobrazeno: 2131x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 58