Emil Filla
Kůň přepadený lvem
Id: 375009
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1607x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč