Emil Filla
Kůň přepadený tygrem
Id: 342005
lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto
zobrazeno: 1787x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
99 000 Kč
Příhozy: 57