Emil Filla
Ležící kubistický akt
Id: 394009
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, značeno a datováno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 416x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč