Emil Filla
Ležící žena
Id: 358511
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v horní levé části papír lehce vybělen, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2206x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 56