Emil Filla
Lounské kopce
Id: 369606
tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně
zobrazeno: 2490x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 92