Emil Filla
Periferie
Id: 260805
barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 7882x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 100