Emil Filla
Sedící kubistická žena se džbánem
Id: 328303
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1666x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 000 Kč