Emil Filla
Souboj s drakem
Id: 187202
lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně
zobrazeno: 1683x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 501 Kč