Emil Filla
Stojící žena
Id: 373510
bronzová plastika, výška odlitku cca 44 cm, výška celková cca 47 cm, značeno a datováno na podstavci, stáří neověřeno, může se jednat o starší odlitek
zobrazeno: 4390x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 500 Kč