Emil Filla
Stojící žena
Id: 31604
patinovaná sádra, celková výška 40,5 cm, signováno na podstavci, datováno 35, původní stav, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91,5 cm
zobrazeno: 3720x
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
45 000 Kč