Emil Filla
Střelec
Id: 255501
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2331x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
12 500 Kč