Emil Filla
Torzo naděje
Id: 462101
lept/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Františka Halase Torzo naděje
zobrazeno: 632x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč