Emil Filla
Večerní motiv
Id: 375402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
zobrazeno: 2006x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 63