Emil Filla
Zahnání stymfálských dravých ptáků
Id: 143801
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 5/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO
zobrazeno: 2466x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč