Emil Filla
Zápas býka se lvem
Id: 356803
kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5353x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 89