Emil Filla
Zápas s býkem
Id: 151201
suchá jehla/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, vlevo dole číslováno 13/306, původní list lokálně znečištěn, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1952x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč