Emil Filla
Zápas s Nemejským lvem
Id: 313502
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46,5x 34 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 160, po
zobrazeno: 1449x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč