Emil Filla
Zátiší
Id: 360405
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1140x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč