Emil Filla
Zatiší
Id: 388505
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3089x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč