Emil Filla
Zátiší
Id: 533501
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2647x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
24 000 Kč
2024,12-1,03,20,27,00
minimální příhoz 1 000 Kč