Emil Filla
Zátiší
Id: 73705
dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2925x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč