Emil Filla
Zátiší s kytarou a podnosem
Id: 281201
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5595x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52