Emil Filla
Zátiší s lahví
Id: 475001
kombinovaná technika, koláž/papír, rozměr listu 22,5 x 15,3 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, provenience: soukromá sbírka Švýcarsko - Basilej
zobrazeno: 5552x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
40 000 Kč