Emil Filla
Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou
Id: 313503
suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, vlastnoručně značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 38, po
zobrazeno: 4018x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč